Sklep sportowy IROMAN.pl świętuje rok!

Dokładnie 11 maja 2021 uruchomiliśmy nasz internetowy sklep sportowy dedykowany miłośnikom jazdy na rowerze, biegania, triathlonu, aktywnego spędzania czasu na powietrzu. Rok działania, to świetna okazja do wspólnego świętowania. Dla naszych Klientek i Klientów przygotowaliśmy tygodniową promocję na wybrane produkty.

Szukaj PROmocji URODZINOWEJ na stronie naszego sklepu. Wśród produktów w promocyjnych cenach znajdziesz oryginalne, pełnowartościowe żele energetyczne, opony, trenażery, smary do roweru, lampki, latarki i wiele innych produktów topowych producentów.

Wybrane produkty od 11 do 17 maja w specjalnych cenach. Promocja dotyczy zamówień realizowanych bezpośrednio w sklepie IROMAN.pl.

W sklepie IROMAN.pl możesz liczyć na doradztwo w zakresie całego asortymentu, który sprzedajemy. Doradzimy zarówno hamulce, kasety jak i dętki, a także pomożemy dobrać buty, lampki czy odżywki. Także, jeśli tylko masz chęć dobrać łańcuch czy inną część do roweru i kupując chcesz mieć pewność, że produkt który kupisz będzie pasował do Twojego roweru, stylu albo po prostu do upodobań… możesz na nas liczyć! Nie pracujemy 24/h na dobę, ale odpowiadamy możliwie szybko i konkretnie, bo jesteśmy fanami sportu, amatorami triathlonu, ultra biegów, swimrunu, jazdy na rowerze i podróżowania.

Tak jak w zawodach – napieramy do przodu nieszczególnie patrząc na konkurencję. Wierzę, że to zadziała po raz kolejny.

Pytania do „IRO”

Irek Kociołek – jeden z założycieli sklepu, od imienia którego pochodzi nazwa sklepu – zapytany o podsumowanie pierwszego roku działania sklepu IROMANpl jednym zdaniem, odpowiedział:
Pracowity, trudny, ale bardzo satysfakcjonujący – jedno z najtrudniejszych ultra których się podjąłem.

Irku, trenujesz znacznie mniej, ale działasz w branży, która Cię kręci… czy nie żałujesz wejścia do jednej z najbardziej konkurencyjnych działek w sprzedaży?
Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o własne starty – w końcu maraton zaczyna się po trzydziestce 😉. Tak jak w zawodach – napieramy do przodu nieszczególnie patrząc na konkurencję. Wierzę, że to zadziała po raz kolejny.

Z czego jesteś najbardziej dumny/zadowolony w pracy sklepu sportowego IROMAN.pl?
Powodów jest sporo, ale chyba najbardziej z tego że stworzyliśmy coś z niczego – i to działa.

Skoro to urodziny, to czego Ci życzyć?
Klona albo dwóch. Żeby ogarnęli te rzeczy które głowa chce, a ciało w ciągu 24 godzin dnia niekoniecznie jest w stanie udźwignąć.

Zaczynaliśmy z 300 produktami i trzema kategoriami produktów. Obecnie liczba dostępnych produktów oscyluje około 1500 i ciągle rośnie. Zgodnie z założeniami zwiększamy liczbę produktów oraz liczbę kategorii. Obecnie oferujemy między innymi części do roweru, szeroki zakres akcesoriów rowerowych, odżywki dla osób uprawiających sport zawodowo i amatorsko oraz sprzęt do podróżowania OUTDOOR – raczki, kijki, kuchenki turystyczne, palniki, śpiwory, maty, czołówki, latarki, a także apteczki turystyczne i sprzęt do uprawiania triathlonu oraz unikalnej jeszcze dyscypliny jaką jest swimrun.

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne, mają gwarancję.

PROmocja URODZINOWA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *