Ultra Cel 2021 – JURY

Kto będzie miał radość wyboru projektów i przydzielenia nagród?

Przewodniczący JURY

Ireneusz Kociołek – ultras i współzałożyciel sklepu internetowego iroman.pl
Ultras pełną gębą, który łazi i biega – także na orientację – po górach, jeździ na rowerze i czasem także kosztuje smaku bycia ultra triathlonistą. Ukończył m.in. Zamieć 24h, Bieg Siedmiu Dolin, Zimowy Ultramaraton Karkonoski, Zimowy Rajd 360, Harpagana i Kierat, Mazovię 24 oraz triathlony – Hardą Sukę, Karkonoszmana. Łącząc miłości do sportu z umiejętnościami wyszukiwania perełek cenowych założył internetowy sklep sportowy noszący nazwę od jego imienia Iroman.pl
Jeździ na wszystkim co ma koła.
Jego kolejny cel ultra to: Intensywnie o tym myślę. 🙂

Członkowie JURY

Krzysztof Dołęgowski – biegacz, ultramaratończyk, zawodnik rajdów przygodowych
Specjalista w kwestiach biegania, zwłaszcza na dystansach w granicach 100km i więcej. Współautor książki „Szczęśliwi Biegają Ultra” i setek artykułów o bieganiu. Dinozaur w środowisku biegów. Swego czasu redaktor miesięcznika “Bieganie”. Pierwszy biegacz, który ukończył słynny bieg 6x Babia w limicie czasowym. 12 lat startów w rajdach nauczyło go kreatywności i improwizacji, dlatego w firmie zajmuje się rozwijaniem nowych marek i planowaniem strategicznym.
Jego kolejny cel ultra:

Kamil Dąbkowski – podcaster, biegacz ultra
Jeździ, biega: Treningowo biegam po chodnikach, lasach, polach i górach. Startuję w górskich ultra. Tworzę podcast Black Hat Ultra, w którym rozmawiam z osobami związanymi z szeroko pojętym trailem (zawodnicy, dietetycy, fizjoterapeuci, trenerzy, organizatorzy biegów), ale moje ulubione tematy związane są z biegami ultra.  Moje ulubione buty to Altra Olympus.
Jego kolejny cel ultra: Złamać 3h w miejskim maratonie ulicznym.

Adrian Kostera – ultra triathlete, trener, dietetyk
Mówi, że jest jednym z nas, chociaż mało kto w cztery lata jest w stanie dojść do takich wyników, jak Adrian. Obiecał sobie, że pewnego dnia ukończy 100 Ironmanów. Ukończył wiele wielkich sportowych projektów i doszedł do poziomu, który pozwala mu w świecie ultra ścigać się z rekordami. Najważniejsze dla Niego, to że stał się inspiracja dla wielu osób, i dzisiaj już ich nie może ich zawieźć.
Jego kolejny cel ultra:
10x IM swissultra

Katarzyna Marczyńska – biegaczka ultra, Kingrunner ULTRA
Ciągle w biegu, lubi aktywne spędzanie czasu i szwędanie się po świecie. Kiedyś były maratony asfaltowe, a teraz głównie lata po krzakach i górach. Pływanie to jej pasja, ale nie rozstaje się też z rowerem. Kilkudniowe wypady bikepackingowe na ostrym kole nie są jej obce. Próbowała już triatlonu, teraz czasem bawi się w swimrun. Zawodowo od lat związana jest z marketingiem sportowym i magazynami biegowymi. Pasjonuje ją sprzęt outdoorowy, im mniej i lżej tym lepiej.
Jej kolejny cel ultra: ultra wypad bikepackingowy

Paweł Mik – fan MTB, współzałożyciel sklepu sportowego iroman.pl
Ultra kocha jazdę na rowerze w stylu fun. Fan rowerów z pełnym zawieszeniem, aktualnie KROSS EARTH oraz ścieżek typu single track. Czerpie z życia garściami ceniąc sobie równowagę między „pracą” a życiem prywatnym. Współtworząc sklep iroman.pl symbiotycznie łączy życie zawodowe z prywatnym przyjaźnią się z Irkiem Kociołkiem
Jego kolejne wyzwanie ultra to: Ścieżki rowerowe w Świeradowie-Zdroju

Michał Złotowski – fotograf reportażowy, sportowy i portretowy.
Podczas pracy największą uwagę skupia na człowieku, jego zwyczajach i środowisku, w którym żyje. Od zawsze podąża swoją drogą, w której często zatrzymuje się, aby obserwować świat. Potrafi uchwycić moment, w którym zapisane jest 1000 słów.
Jego kolejny ultra cel: …

Sekretarz JURY

Zuza Gąsiewska – swimrunerka i triathlonistka amatorka, trener personalny, spec od komunikacji i marketingu
Zanim poznała magię swimrunu uprawiała gimnastykę artystyczną i lekkoatletykę oraz próbowała swoich sił w triathlonie i lokalnym ultra – Biegu Rzeźnika. Teraz głównie biega po dolnośląskich górkach (także z psami), wspiera Zespół Iroman.pl w zakresie marketingu i komunikacji, oraz sprawia, że inny czują się lepiej, prowadząc dedykowane treningi personalne oraz autorskie zajęcia fitness. W internetach można ją spotkać jako członkinię zespołu Bluebirds.pl.
Jej kolejny cel ultra: Ironman w Mont-Tremblant