Bonusy dla stałych klientów sklepu Iroman.pl

Wszyscy zarejestrowani Klienci sklepu sportowego Iroman.pl mają szansę na 12 prezentów oraz darmowe przesyłki do każdego zamówienia przez cały 2022 rok.

Co trzeba zrobić, żeby zyskać status stałego klienta?

Co otrzymują stali klienci internetowego, sportowego sklepu IROMAN.pl?

  • automatycznie – na wskazanego maila – indywidualny kod, który zapewnia DARMOWE PRZESYŁKI przez cały 2022 rok
  • CO MIESIĄC specjalne oferty na wybrane produkty ze sklepu
  • do tego NIESPODZIANKI, a skoro niespodzianki, to nic więcej już nie piszemy, bo nie będą już niespodziankami
Co miesiąc specjalne oferty i zawsze darmowa przesyłka dla zarejestrowanych Klientów na Iroman.pl

Iroman.pl to internetowy sklep sportowy, który założyli dwaj przyjaciele… no nie, nie z podwórka, ale dwóch kolegów pasjonatów, którzy opierając się na swoim hobby zdecydowali się zbudować coś przydatnego dla innych. Połączyli swoje super moce i utworzyli sportowy sklep internetowy. Jako nazwę wykorzystali już istniejący blog Irka – Iroman.pl.

I tak oto od ponad pół roku oferują wszystkim miłośnikom jazdy na rowerze: części rowerowe, akcesoria rowerowe od A do Z, od adapterów do tarcz hamulcowych przez kasety, opony i trenażery po zębatki rowerowe. Biegacze i miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu mogą na iroman.pl kupić m.in. czołówki, latarki, stuptuty, słuchawki oraz zegarki sportowe.

Każdy miłośnik fitnessu i dbania o prawidłowe żywienie przed, podczas i po treningu znajdzie w sklepie odżywki, żele, białka, witaminy oraz całe mnóstwo przydatnych i lekkich bidonów oraz shakerów.

Paweł i Irek – założyciele Postawili na naturalny rozwój sklepu, która pozwoli zachować wysoką jakość obsługi klientów. Każdy może liczyć na ich pomoc i wsparcie merytoryczne w zakresie wybieranych produktów.

Sprawdź nas.