Iro(n)man dla Józefa – podbijamy stawkę

Jakiś czas temu na Facebooku opublikowałem logo, które zaprojektowaliśmy razem z Gosią. Dla tych nieśledzących fejsa przypomnienie:

Nie, żebym miał tak strasznie dużo czasu i z braku pomysłów zabrał się za „promocję”. Nie, czasu jak nie było, tak nie ma. Ale na pomaganie się znajdzie. Jest akcja, a w zasadzie to nawet można dać piątaka. A o co chodzi?

Chodzi o to, że jest Wojtek. I Józef. Ten drugi ma mukowiscydozę, a Wojtek wymyślił sposób jak zebrać dla niego środki na rehabilitację. Więcej o projekcie można poczytać na Facebooku akcji oraz stronie projektu. Do akcji można dołączyć już za marną „dyszkę”, a i dołączenie do grona sponsorów nie jest takie trudne (tylko logo trzeba sobie wyprodukować 😉 )

Podbijamy stawkę

Przeczytałeś? Wahasz się, czy warto? To zróbmy tak: ty wpłacasz minimum dychę dla Wojtka i Józefa, piszesz o tym w komentarzach pod wpisem, a ja dorzucam od siebie kolejnego piątaka do akcji. Ciebie dycha raczej z torbami nie puści, ja te piątaki jakoś (chyba) ogarnę, a Józek będzie do przodu o 15 zeta.  To co, wchodzisz?

7 komentarzy Dodaj swoje
  1. Spółka to pomysłowy wynalazek, zwykle składa się jak kubistyczny obrazek, dla zapewnienia sobie indywidualnych zysków i uniknięcia odpowiedzialności, przez co urząd skarbowy ogarnia furia złości… 🙂 JAK NIE PŁACIĆ Podatków ? look this >> Raje Podatkowe Warto!

  2. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  3. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  4. Słowa mają ogromną moc bardzo w to wierzę. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu zaklęta jest mądrość, której szukamy w naszym życiu przez długi czas. Zapraszam do siebie http://www.xmc.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *