Iro(n)man dla Józefa – podbijamy stawkę

Jakiś czas temu na Facebooku opublikowałem logo, które zaprojektowaliśmy razem z Gosią. Dla tych nieśledzących fejsa przypomnienie:

Nie, żebym miał tak strasznie dużo czasu i z braku pomysłów zabrał się za „promocję”. Nie, czasu jak nie było, tak nie ma. Ale na pomaganie się znajdzie. Jest akcja, a w zasadzie to nawet można dać piątaka. A o co chodzi?

Chodzi o to, że jest Wojtek. I Józef. Ten drugi ma mukowiscydozę, a Wojtek wymyślił sposób jak zebrać dla niego środki na rehabilitację. Więcej o projekcie można poczytać na Facebooku akcji oraz stronie projektu. Do akcji można dołączyć już za marną „dyszkę”, a i dołączenie do grona sponsorów nie jest takie trudne (tylko logo trzeba sobie wyprodukować 😉 )

Podbijamy stawkę

Przeczytałeś? Wahasz się, czy warto? To zróbmy tak: ty wpłacasz minimum dychę dla Wojtka i Józefa, piszesz o tym w komentarzach pod wpisem, a ja dorzucam od siebie kolejnego piątaka do akcji. Ciebie dycha raczej z torbami nie puści, ja te piątaki jakoś (chyba) ogarnę, a Józek będzie do przodu o 15 zeta.  To co, wchodzisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *