Podsumowanie – wyniki i nie tylko :)

Posprzątaliśmy, poskładaliśmy i spakowaliśmy – możemy już na spokojnie i z dumą powiedzieć: I Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy za nami.

DSC_3154

Wiemy, że czekacie, więc nie przedłużamy już ani chwili – Poniżej publikujemy wyniki:

wyniki biegu

wyniki kijki

Przyznajemy, że było przy nich odrobinę zamieszania (niektórzy zawodnicy postanowili mijać metę więcej niż raz 😉 ) – jeśli dostrzeżecie błędy, piszczcie, wyjaśnimy i poprawimy. Ostatecznie w obu trasach odnotowaliśmy ponad 180 osób! Cieszy nas również duża grupa osób towarzyszących – dalej trudno nam uwierzyć, że przyszło was aż tyle!

Po zakończeniu zawodów jako organizatorzy mieliśmy przed sobą jeszcze jedne zadanie, to z najprzyjemniejszych. Razem z medalami przyjechał do nas puchar – okazało się, że nawet producent medali postanowił nas wesprzeć i przekazał nam puchar dla głównego bohatera biegu. W domowym zaciszu, zmęczeni, ale szczęśliwi – bo wiemy, że udało się nam wszystkim zrobić coś wielkiego:

DSC00314

 

Po zdjęciu daliśmy Karolkowi odpocząć, a sami zabraliśmy się do liczenia. Szkoda, że nie widzieliście naszych min, gdy otwieraliśmy kolejne puszki. w ruch poszły długopisy i kalkulatory. W sumie naliczyliśmy 3177,48 zł. Ale, ale, chwila – przecież to nie wszystko. Pamiętacie zapewne, że MAX obiecał dorzucić do puszki 5 zł za każdą osobę na mecie? wyszło tego ponad 900 złoty, a ostatecznie sponsor postanowił wrzucić do puszki… 2500 zł! Tym samym kwota zebrana na zawodach wzrosła do 5677,48 zł. Żeby uświadomić wam, jak dużo to jest – wystarczy to na przykład na pełny turnus rehabilitacyjny dla Karola (a i jeszcze trochę zostanie). W imieniu swoim i Karola – jeszcze raz dziękujemy!

DSC_3577-001

Tego dnia wszyscy byliśmy Mikołajami!

To koniec? Oczywiście, że nie :). Gdy wy bawiliście się w parku, Dolnobrzeskie Tesco również brało udział w zbiórce. Do dzisiaj do północy można więc jeszcze wziąć udział w zbiórce, puszka czeka do ostatniej minuty. Tak więc zebrana kwota jeszcze wzrośnie!

Jeden komentarz Dodaj swoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *