Sponsorzy część czwarta – małe co-nie-co

Poranna kawa już zapewne dawno wypita, więc jedziemy dalej. Jeśli do kawy nie mieliście ciastka, to nic straconego – jutro nadrobicie aż nadto. 😉

Już w pakiecie startowym będziecie mogli trafić na coś słodkiego – postara się o to dolnobrzeskie Tesco, które zapewni też wodę na mecie. Woda, choć ważna, to oczywiście nie wszystko co na mecie czekać będzie. Ciacho wszelkiego rodzaju, ciastka, gorąca herbata… Nie umiem wymienić, ile osób siedziało i siedzi teraz przy piekarnikach, dlatego po prostu dziękujemy wszystkim Paniom (i Panom) odpowiedzialnym za wypieki :). Poczęstunek będzie dostępny również dla osób towarzyszących, pod warunkiem, że wezmą udział w zbiórce.

Jeśli o osoby towarzyszące chodzi, to w czasie biegu raczej nie będą się nudzić – na terenie stadionu będziecie mogli spotkać ekipę mikołaja z departamentu cukierków – z kieszeniami pełnymi łakoci, które dostarczy im Salon Fryzjerski Wiki oraz Centrum kosmetyczne oddNova. Słodkości dla dzieci, niekoniecznie tych najmłodszych, wszak dziecko siedzi w każdym z nas ;).

No, ale gdy już zasłodzicie się i rozgrzejecie herbatą, impreza przeniesie się do wspomnianego ogniska. Z przyjemnością informujemy, że namówiliśmy firmę Tarczyński, by poczęstowała nas swoimi wyrobami – tak więc przypomnijcie sobie jak to jest robić kiełbaskę na ognisku, ta umijejętność na pewno wam się jutro przyda. I ponownie – „nie-zawodnicy” na kiełbaskę również załapać się mogą, ale coś za coś ;). A okoliczne piekarnie zatroszczą się też o kawałek chleba do wspomnianej kiełbaski.

Przy ognisku warto zostać przynajmniej chwilę, tam bowiem planujemy ogłosić wyniki zawodów i… zrobić wam jeszcze jeden upominek. Trzymaliśmy to w tajemnicy, bo nie byliśmy pewni, co z tego wyjdzie, ale dzisiaj możemy powiedzieć otwarcie – każdy zawodnik będzie brał udział w losowaniu bonów, i to nie byle jakich (będzie na przykład szansa zjeść coś w późniejszym terminie, albo odwrotnie – spalić zbędne kalorie). Bony i inne atrakcje zapewnią wam:

Lustro Cafe
Restauracja Rademenes
Siłownia Herkules
Salon kosmetycznych Debora.

Ufff… dużo. Ale to jeszcze nie koniec – wieczorem ostatnie informacje, a kto wie, o czym jeszcze usłyszycie w czasie zawodów. Bądźcie czujni i nie odchodźcie od odbiorników 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *