Sponsorzy

Do zawodów już tylko chwila, większość rzeczy jest już dopięte na ostatni guzik – ale to nie o tym chcieliśmy pisać, bo to zobaczycie sami, jak tylko dotrzecie do bazy zawodów.

Jak zapewne wiecie, żadne przedsięwzięcie nie udałoby się, gdyby nie wsparcie życzliwych ludzi. Mowa tu zarówno o wsparciu finansowym, jak i o energii, którą dają od siebie. Jako organizatorzy mamy to szczęście, że znalazło się wielu ludzi, którzy poparli naszą akcję. Jest ich tak dużo i zawdzięczamy im tak wiele, że… aż trudno ich wszystkich wymienić! Ale spróbujemy 😉

Dlatego też dzisiaj i jutro postaramy się napisać wam kilka słów o każdym ze sponsorów. Nie traktujcie tego jako spamu – wszystkich tych ludzi możemy wam polecić z całego serca, zarówno jako przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne. Gdybyście chcieli skontaktować się z którymś z nich – zapraszamy do zakładki „Pomagają nam” w której znajdziecie linki do stron internetowych.

Tak więc, przedstawianie czas zacząć. I już jest ciekawie, bo sponsor jest jeden, ale w wielu osobach! Grupa firm z Wołowa zjednoczyła się i pomogła nam w kwestiach organizacyjnych. To dzięki nim każdy, kto dotrze do mety dostanie medal, to oni zorganizowali mikołajowe czapeczki i wiele innych drobnych rzeczy, których być może nie będzie widać, ale zostaną wykorzystane w czasie zawodów. Ta grupa to:

Olmax Artykuły Elektryczne

Promotor Materiały Budowlane

NEO CENTER  Technika grzewcza i sanitarna

„Okno-Piast” Wołów Sp. z o.o.

AC INVEST GROUP Wołów 

W szczególności zaś chcielibyśmy podziękować Panu Arturowi Zimnickiemu, który podsunął nam wiele trafionych pomysłów i włączył się bezpośrednio w organizowanie atrakcji dla was – Panie Arturze, jest Pan dla nas wielką siłą napędową!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *