Sponsorzy część druga – zostań mikołajem

Zgodnie z zapowiedzią – ciąg dalszy przedstawiania. Wszyscy, mam nadzieję, pamiętają o głównym bohaterze zawodów. W ten dzień, będziemy się bawić, będziemy się ruszać, ale przede wszystkim będziemy pomagać. I znalazł się ktoś, kto tą pomoc wzmocni.

Naszą inicjatywę wspiera MAX Computers, czołowy, wrocławski dystrybutor branży IT w Polsce. Spółka zaoferowała po 5 zł za każdego uczestnika, który przekroczy linię mety. Tym samym zaangażowanie każdego z was jest jeszcze cenniejsza!

Poniżej kilka słów o firmie:

MAX to wizja nowoczesnego modelu dystrybucji. Od 1998 roku z sukcesem budujemy swoją rynkową pozycję. W 2005 roku otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu jako jedna z najszybciej rozwijających się firm na Dolnym Śląsku.

Nasz pomysł na biznes to kompletna, przemyślana oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów. Nasz sposób na sukces to otwartość, elastyczność i szybkość działania.  Diagnozujemy potrzeby naszych Klientów i rynku, zanim jeszcze się pojawią.  Działamy jak inkubator dobrych pomysłów, w razie problemów wspieramy Partnerów naszą wiedzą i doświadczeniem.

Z zaangażowaniem oddajemy się pasji, jaką jest nasza praca. Nie boimy się wyzwań, odważnie szukamy nowych rozwiązań. Wykorzystujemy doświadczenie oraz potencjał, poszerzamy wiedzę, generujemy pomysły, inwestujemy w innowacje, osiągamy sukcesy. To nasz sposób na kreowanie technologicznej rzeczywistości.

Liczymy na wasze zaangażowanie, które pomoże nam w pełni wykorzystać potencjał tego daru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *