Będzie się działo! – czyli kilka słów o tym, co udaje nam się zrobić

Na wstępie przepraszam, że tak dużo rzeczy informacji jeszcze wam nie przekazaliśmy – staramy się zorganizować wam jak najwięcej atrakcji, co zabiera większość czasu który mamy. Ale myślę, że warto, bo udało nam się już potwierdzić kilka „przyjemności”, a następne czekają na akceptację. Tak więc chwalimy się 🙂

Medale – niektórzy pytają, inni pewnie czekają. Na dzisiaj możemy już potwierdzić – będą. Dzięki wsparciu sponsorów (o tym niżej) udało nam się zebrać fundusze i każdy z uczestników który dotrze do mety otrzyma pamiątkowy medal!

Rozgrzewka – Udało nam się namówić do współpracy studio FitStyle – postarają się rozruszać was na tyle, żeby nawet zimno nie stanęło nam na przeszkodzie. Będzie ciepło, będzie muzyka i dużo pozytywnej energii. A jeśli ktoś wątpi, może wcześniej przetestować ich umiejętności na zajęciach 😉

Obsługa medyczna i zabezpieczenie imprezy – Za wasze bezpieczeństwo w biurze i na trasie będą odpowiadali profesjonaliści – dolnobrzeska organizacja harcerska Cichociemni. Zapewnią obecność wyszkolonych ratowników oraz karetki. Liczę, że nie będziemy musieli korzystać z tej konkretnej „atrakcji”, ale lepiej dmuchać na zimne.

Trasa i baza zawodów – Jesteśmy po rekonesansie w bazie zawodów i z przyjemnością informujemy, że wypadł on korzystnie. Do waszej i naszej dyspozycji udostępnione będą szatnie, toalety, prysznic oraz bezpieczne miejsce na depozyt. Wiem już też, gdzie pokierować was, jeśli przyjedziecie autem, tak, byście nie musieli błądzić po okolicy i szukać miejsca do parkowania. Sprawdziliśmy też odcinek trasy na samym stadionie – dzięki modyfikacją będzie bezpieczniej, ciekawiej, a zawodnicy będą startować i kończyć przy trybunach, z których dopingować będą ich widzowie zawodów.

Sponsorzy, patroni i inni którzy nam pomagają – Chociaż zakładka na stronie wciąż świeci pustkami, nie znaczy to, że nikt nie chce nam pomóc w organizacji. Wręcz przeciwnie, jest nas coraz więcej! Sponsorzy, patroni medialni i osoby prywatne – wszyscy są dla nas ważni, pomoc każdego bardzo się dla nas liczy. Dlatego też, prócz uzupełniania informacji na stronie, postaramy się w najbliższych dniach przybliżyć wam tych, dzięki którym bieg ten dojdzie do skutku.

A to tylko rzeczy, o których możemy wam już powiedzieć „na pewno” – o całej reszcie będziemy donosić na bieżąco. Za to już dzisiaj wieczorem będziecie mieli możliwość przeczytać więcej o Karolku, który, nie zapominajmy, jest głównym bohaterem tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *